ARAÇ PARKIMIZ

Servis araçlarımız, yürürlükte olan standartlara ve yönetmeliklerin tümüne sahip, sektörce kabul görmüş marka araçlardan oluşmaktadır. Güvenlik donanımları eksiksiz ve bakımları periyodik olarak tamdır.


SERVİS SÜRÜCÜLERİMİZ

Servis sürücülerimiz, yönerge ve yasaların öngördüğü şartlara sahip, ulaşım sektöründe çalışmaya nitelikli ve yetkin kişilerdir. SRC ve Psikoteknik belgelerini tamamlamış, deneyim, eğitim durumu, yaş, fiziki görünüm ve referans kriterlerine uygunluğu bulunan servis sürücülerine yapılan mülakatların değerlendirmesine göre görevlendirilmektedirler.


SERVİS REHBERLERİMİZ

Servis rehberlerimiz, yönerge ve yasaların öngördüğü şartlara sahip, ulaşım sektöründe çalışmaya nitelikli ve yetkin kişilerdir. Servis sürücülerimiz deneyim, eğitim durumu, yaş, fiziki görünüm ve referans kriterlerine uygunluğu neticesinde yapılan mülakatların değerlendirmesine göre görevlendirilmektedir. Servis Rehberlerine her yıl periyodik olarak hizmet içi eğitim verilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından yıl içerisinde, "öğrencilere davranış biçimi ve iletişim" konusunda hizmetiçi eğitim verilmektedir.

Paylaş